.
Bugün
.
Yarın
Müşteri Hizmetleri .
Online Yardım
Durum : . Online

Hakkımızda

Antalya Avrupa Rent A Car'a hoşgeldiniz.


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizi faaliyete sokmuş bulunmaktayız. Sitemiz, internet üzerinden araba kiralamak isteyen müşterilerimize kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.


Hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini esas alan Antalya Arma Rent A Car sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün genişleyen araç filomuzla sizlere hizmet sunmaktadır. Herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.


Antalya Avrupa Rent A Car'ın geniş araç filosundan bütçenize uygun günlük, haftalık ve aylık olarak araç kiralayabilirsiniz. Araç filosunu müşteri memnuniyetini esas alarak hazırlayan Antalya Avrupa Rent A Car dizel araçların sayısını yüksek tutarak müşterilimize yakıt konusunda da tasarruf sağlamayı amaçlamıştır.

nternet üzerinden yada telefonla yapacağınız araç kiralama istekleriniz; evinize, konaklama otelinize,şirketinize teslim edilir ve aynı şekilde geri alınır.


Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size daha iyi bir hizmet verebilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site, Hızlı Rent A Car.com Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.
Müşteri Hizmetleri